Ką daryti – sugedus kelyje?

Kelionės ne visada yra tokios sėkmingos, kaip norisi. Žinoma, ne visada viską pavyksta suplanuoti, tačiau džiugu, kad dažniausiai net ir esant nepalankiai situacijai šiuo metu yra gana paprasta gauti pagalbą, kai jos labiausiai reikia.

Štai sugedus kelyje – tralas Klaipėda bei kituose šalies miestuose yra geriausias pasirinkimas. Kadangi šiuo metu daugelis įmonių teikia mašinos pervežimo arba bazinius tvarkymo darbus šalikelėje – nesunkiai rasite tuos, kurie jums labiausiai tinka.

Rinkitės pagal Lietuvos regioną

Nors Lietuva yra nedidelė šalis, tačiau natūralu, kad ieškant įmonės, kurios teikia tralo paslaugas, siūlome daugiau dėmesio skirti regionui, kuriame ji dirba. Natūralu, kad norisi užsisakant paslaugas sutaupyti, o viena geriausių to galimybių yra paprasčiausiai rinktis tuos, kuriems yra kuo arčiau atvykti iki Jūsų vietos.

Jeigu dažniausiai važinėjate tam tikrame regione, pavyzdžiui, Žemaitijoje – geriausia iškart rasti specialistus, kurie gali Jums ištiesti pagalbos ranką, kai jos reikia. Tuomet esant nepalankioje situacijoje nereikės pergyventi, kad viskas ne taip, kaip reikia, tačiau greitai rasite tuos, kurie jums išties pagalbos ranką.

Svarbiausia yra saugumas

Kol laukiate tralo – reikia pasirūpinti, kad jūsų buvimas šalikelėje arba kelio zonoje būtų kuo mažiau pavojingas jums patiems ir tuo pačiu kitiems kelių eismo dalyviams. Pirmiausia reikia atšvaitų, kuriuos ne tik turi vilkėti kiekvienas žmogus, tačiau taip pat ir specialaus atšvaitinio trikampio, kuris signalizuoja kitiems vairuotojams, kad kelyje yra pavojus.

Taip pat, jeigu tik yra galimybės, svarbu, kad mašina būtų patraukta nuo kelio. Tikrai ne visada pavyksta lengvai tai padaryti, tačiau esame tikri, kad su maloniai nusiteikusiais kitais pakeleivingais eismo dalyviais – tai bus galima padaryti be jokio vargo.

Įmonės teikiamos paslaugos

Atminkite, kad kai kurie specialistai ne tik tekia tralo paslaugas, tai yra ne tik gali nuvežti mašiną iki Jums reikalingos vietos, tačiau taip pat ir teikia minimalius tvarkymo darbus kelyje. Jeigu reikia pakeisti padangą, atvežti kuro arba atlikti kitas smulkmenas, kurios sugrąžintų Jūsų transporto priemonei funkcionalumą – tuomet tai yra pigiau nei tralo nuoma. Kreipkitės – https://traldova.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *