Kriterijai, kurie padės pasirinkti šilumos siurblį

,

Šilumos siurbliai puikiai padeda palaikyti tinkamą namų temperatūrą bet kuriuo metų laiku. Todėl net nereikia stebėtis, jog jų populiarumas pastaraisiais metais ypač stipriai išaugo. Tačiau netinkamai pasirinktas šilumos siurblys gali ne tik suteikti mažiau naudos, bet ir apskritai būti labai prasta investicija. Todėl prieš perkant šilumos siurblį siūlome atkreipti dėmesį į šiuos kriterijus.

Galingumas

Kiekvienas šilumos siurblių gamintojas kažkuo išsiskiria. Dėl to siūlome negaišti laiko ir pasidomėti kiekvienu iš jų ir nuspręsti, kuris bus tinkamas jums. Tiesa, atkreipti dėmesį turėtumėte ir kitus dalykus. Pavyzdžiui, gamintojo reputacija. Deja, bet kai kurie moka tik žadėti, o kaip gamino nekokybiškus gaminius, taip ir iki šiol gamina.

Valdymas

Šilumos siurbliai maždaug visi panašūs iš išvaizdos, tačiau jų parametrai labai skirtingi. Ne tik parametrai, bet ir valdymas. Jeigu jums svarbu, kad šilumos siurblys būtų ne tik naudingas, bet ir patogiai valdomas, pasidomėkite, kaip jie valdomi.

Paskirtis

Šiuo metu rinkoje galima rasti daug skirtingų šilumos siurblių, populiariausi oras-oras ir oras-vanduo. Pagalvokite, kuris jums priimtinesnis, tai padės pasirinkti reikiamą gaminį.

Įrangos dydis

Ne kiekvienas namuose turi daug erdvės, kurių gali skirti šilumos siurbliui. Jeigu šiuo metu namie mažai vietos, tuomet nesidrovėkite ir rinkitės mažesnį įranga. Ji tilps namuose, neužims daug vietos, o veiks panašiai, kaip ir didesnė įranga. Dydis neturi įtakos jų galingumai, todėl nesijaudinkite, ir mažesnis džiugins jus savo galia.

Garantija

Kai kurie mano, kad svarbu pasirinkti kokybišką prekę už prieinamą kainą, o garantija nėra tokia svarbi, tačiau garantija būtent ir nusako kokybę. Jeigu gamintojas nenori taikyti prekei ilgalaikės garantijos, galima iš karto pasakyti, jog tam yra priežasčių. Kokių? Greičiausiai prekė nėra kokybiška.

Kaina

Koks jūsų biudžetas šilumos siurbliui? Jie atlieka pagrindinę tą pačią funkciją, tačiau kai kurie turi daug papildomų funkcijų bei kitų dalykų, kurie jį padaro ne tik modernesniu, bet ir brangesniu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *