Šilumos siurbliai – mitai ir faktai

Renkantis namų šildymo sistemas siūlome nepamiršt, kad greta veiksmingumo verta kuo daugiau dėmesio skirti ir inovacijoms, kurios dažniausiai džiugina komfortu. Tokiu atveju Jūsų kasdienybė bus kur kas patogesnė, o tai daugeliui žmonių ir yra svarbiausia.

Viena geriausių įrangų namų apšildymui yra šilumos siurbliai. Šiuo metu rinkoje jų yra gana daug, tad kiekvienas žmogus gali rasti ne tik jam labiausiai tinkamo tipo, tačiau taip pat ir kitų techninių parametrų.

Svarbiausia yra netikėti mitais, kurie kartais trukdo suprasti įrangos galimybes.

O kokie mitai dažniausi?

Mitas, kad šilumos siurbliai labai brangūs.

Kaina yra labai subjektyvus dalykas, tačiau faktas, kad perkant tokią įrangą, kuri bus naudojama didžiąją metų dalį, svarbiausia yra kokybė ir reikia žiūrėti – kaip greitai įranga jums atsipirks, galiausiai, koks yra jos patogumas. Šilumos siurbliai dažniausiai tenkina tiek kainos, tiek patogumo poreikius, tad ir tampa greitai atsiperkančia investicija.

Mitas, kad jie tinka tik naujos statybos namuose.

Tokia įranga labai puikiai tinka ne tik naujos, tačiau taip pat ir senos statybos namuose. Svarbiausia, žinoma, kad namas būtų kuo geriau apšildytas. Tokiu atveju investuojami pinigai labiau atsiperka, kadangi reikia mažiau kuro, šiuo atveju elektros, kad būstas būtų apšildytas.

Mitas, kad tarnauja trumpai.

Ši inovatyvi įranga tarnauja labai ilgai ir tai yra vienas svarbiausių jos privalumų. Žinoma, kad tarnautų tikrai ilgai turite ją pirkti patikimose prekybos vietose. Jose dažniausiai galima rinktis ne tik iš plačios pasiūlos, tačiau taip pat ir gauti garantijas, kurios tampa tarsi saugumo rodikliu.

Mitas, kad montuojami labai ilgai.

Visada geriausia montavimo darbus palikti specialistams. Tuomet jie viską padarys greičiau nei asmuo, kuris neturi tame patirties. Tačiau taip pat norime pabrėžti, kad šilumos siurbliai yra montuojami itin greitai. Taigi, net ir esant ant šildymo sezono slenksčio – vis dar verta juos montuoti.

Mitas, kad ribotas jų funkcionalumas.

Šilumos siurbliai oras vanduo ne tik šildo namus, tačiau taip pat ir ruošia karštą vandenį. O oras-oras veikia ir kaip oro kondicionavimo sistema. Taigi, galimybė yra itin plačios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *