Auksinės grandinėlės: kaip išsirinkti ir derinti?

Juvelyriniai dirbiniai kažkada buvo statuso ženklas, o šiandien daugelis puošiasi papuošalais ne tik progomis, bet ir kasdien. Vienas populiariausių pasirinkimų tiek moterų, tiek vyrų tarpe – auksinės grandinėlės. Kaip išsirinkti geriausiai Jums tinkančią grandinėlę ir kaip ją teisingai derinti prie savo aprangos ir veido formos?

Kaip pasirinkti grandinėlę?

Labai svarbu, kad grandinėlė būtų ne tik kokybiška, bet ir tiktų kaip tik Jums. Kaip ir vestuviniai žiedai, taip ir kaklo papuošalai gali būti įvairių dydžių. Todėl jeigu ieškote granginėlės, pirmiausia reikėtų pagalvoti, kokio ilgio is storio ji turėtų būti. Pavyzdžiui, stambesniems ir aukštesniems žmonėms daug labiau tinka grandinėlės, kurios yra ilgesnės. O jeigu Jūsų kaklas lieknas, Jums tiks ir trumpos apvalios grandinėlės, kurios gali būti itin plonos ir elegantiškos.

Kokia grandinėlė Jums tinka?

Ar pastebite, kad vieniems žmonėms auksinės grandinėlės tinka labiau nei kitiems? Tai priklauso nuo to, ar dėvite Jūsų veidui tinkančią grandinėlę. Pavyzdžiui, pailgam veidui geriausiai tinka apvalios, neilgos grandinėlės. Trumpos grandinėlės puikiai tinka ir trapecijos arba trikampio formos veidui. Tuo tarpu jeigu Jūsų veido forma yra apvali, geriau rinktis ilgesnes grandinėles, nes tai šiek tiek prailgins Jūsų veido formą.

Kaip derinti grandinėlę?

Labai svarbu ne tik tai, kad grandinėlė tiktų prie Jūsų sudėjimo ir veido formos, bet ir kad ji derėtų prie Jūsų aprangos stiliaus bei kitų dėvimų papuošalų. Pavyzdžiui, grandinėlė su pakabuku gali būti universalus sprendimas, puikiai tinkantis įvairioms progoms. Turint kelis skirtingus pakabukus, juos galite keisti ir derinti prie progos ar aprangos.

Pavyzdžiui, prie drabužių, kurie yra gilių iškirpčių, puikiai tinka ilgesnės auksinės grandinėlės. Jos gali būti ir smulkios, tačiau pageidautina, kad būtų ilgesnės. Galima derinti grandinėlė su pakabuku arba užsegimu per vidurį. O štai jeigu Jūsų drabužio iškirptė yra pailga, puikiai tiks trumpa, apvali grandinėlė. Tokia iškirptė savaime yra puošni, todėl nereikėtų rinktis ilgų papuošalų prie jos.

Svarbiausias grandinėlės derinimo principas – nešioti grandinėlę, kuri tinka prie kitų Jūsų papuošalų. Pavyzdžiui, jeigu visi Jūsų turimi papuošalai yra iš balto aukso, pageidautina, kad nesidėtumėte geltonos spalvos auksinės grandinėlė. Tokie deriniai išduoda prastą skonį ir netinkamą papuošalų derinimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *