Fashiongold.lt sužadėtuvių žiedai: ar jie tikrai svarbūs Jūsų išrinktajai?

Turbūt sutiksite, kad sužadėtuvių žiedai atlieka ir estetinę, ir simbolinę funkciją. fashiongold.lt ekspertai atsako, kodėl šie žiedai tokie svarbūs kiekvienam iš mūsų.

Kiek prisimename, žiedai ir kiti papuošalai buvo naudojami žmogaus statusui, politinei priklausomybei, kilmei, protėviams, garbei, karališkumui ir kitiems svarbiems aspektams pabrėžti.

Iki šiol kai kurie žiedų dizainai ir toliau turi naudos iš šlovės, kurią jie pripažino skirdami įžymybes, garbingus asmenis ir honorarus. Štai Marilyn Monroe buvo Holivudo kino žvaigždė šeštajame dešimtmetyje, o kai ji susižadėjo su savo vaikinu sporto žvaigžde DiMaggio, jis jai ant piršto uždėjo amžinybės platinos juostą. Jis buvo visapusiškai inkrustuotas 35 batonu iškirptų deimantų gabalėliais. Kai Džekė Kenedi pasakė „taip“ Džono Kenedžio pasiūlymui, jis ant jos piršto užmovė žiedą su deimantu ir smaragdu. Šis derinys pakeitė pramonės žaidimą ir nuo tada išliko perkamiausias.

Ką reiškia sužadėtuvių žiedai?

Kaip ir daugelis kitų papuošalų, kuriuos užsidedame, Fashiongold.lt ar kiti žiedai turės skirtingą reikšmę kiekvienam asmeniui. Sužadėtuvių žiedai yra dar įvairesni savo prasme, ypač todėl, kad jie veikia mūsų psichologiją ir emocijas.

Meilės ir atsidavimo simbolis. Akivaizdžiausia sužadėtuvių žiedo reikšmė yra nuolatinio ir nesibaigiančio įsipareigojimo meilėje ir draugystėje vaizdavimas amžinai. Šis žiedas praneša jūsų panelei ir visai bendruomenei, kad mylite šį asmenį ir esate atsidavę meilei, kuria dalinatės.

Saugumo ir pasitikėjimo jausmas. Jei jau seniai draugaujate su moterimi ir žinote arba matėte, kad ji nerimauja, kada užduosite klausimą, sužadėtuvių žiedai jai patvirtins, kad vis dar esate susitelkę į abu savo tikslus. Tai padidins jos tikėjimą ir pasitikėjimą jumis ir nuramins jos baimes.

Reikšmės ir pripažinimo simbolis. Gali būti, kad dėl šios priežasties vyriškos lyties atstovai patiria tokį didelį spaudimą pirkti sužadėtuvių žiedus, nes jie atstovauja visuomenei, už kurią kalbama apie moterį ir kad ji nėra viena. Tai taip pat gali būti priežastis, kodėl daugelis vienišų moterų perka sau Fashiongold.lt žiedus ir kodėl susižadėjusios puikuojasi savo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *