Jei reikalingas estetinis plombavimas, kreipkitės vingioklinika.lt

Jei tik nustosime rūpintis dantų higiena, jų nebevalysime, nenaudosime dantų siūlo bei vengsime vizitų pas odontologą – mūsų dantys tikrai mums nepadėkos. Jie ims gesti. Galbūt ir kristi ar dar baisiau – juos prarasime. Niekas nenori bedantės šypsenos, tad įsidėmėkite, kad tik tinkamai prižiūri dantys mums ilgai tarnaus ir nereikės net rūpintis jų estetiniu plombavimu. Atsiminkite, kad reguliariai nevalomos apnašos kaupiasi ant dantų bei dantenų. Dėl to su jomis dauginasi ir dantų emalį pažeidžiančios bakterijos. Jūs privalote pasirūpinti savo dantukais ir būtinai juos bent du kartus per dieną valykite su dantų šepetėliu ir dantų pasta. Primename, kad dantų siūlas ne ką mažiau reikalingas už ką tik išvardinti dvi reikalingiausias dantų priežiūros priemones. Yra ištirta, kad dantų šepetėlis gali nuvalyti tik kiek daugiau nei 62,5 proc. dantų paviršiaus. Viso kita jis nepasiekia ir negali išvalyti. Turime imtis papildomų priemonių, tokių kaip dantų siūlas. Jis padės pasiekti net ir labai sunkiai pasiekiamus dantų tarpdančius. Tyrimai rodo, jog pats nemaloniausias dantų siaubas – ėduonis prasideda būtent tarpdančiuose. Įsidėmėkite, kad odontologas taip pat neturi būti priešas. Jį turite lankyti reguliariai. Jau dabar galite užsiregistruoti pas jį apsilankę vingioklinika.lt. Bent du kartai per metus yra optimalus kiekis vizitų, kurie yra būtini, puoselėjant Jūsų dantų bei burnos sveikatą.

Dantyje atsivėrusi kariozinė ertmė kiekvienam iš mūsų ne tik sukelia skausmą, bet ir gali sukelti pavojų visam organizmui. Tad būtinai kreipkitės vingioklinika.lt, kad būtų atliktas terapinis dantų gydymas. Ėduonis savaime nepasišalina, dantyje atsivėrusi ertmė neišgija. Tad tik specialistas Jums gali padėti. Tuo tarpu emalį ardantys procesai laikui bėgant tik persikels į gilesnius danties sluoksnius.

Eestetinis plombavimas yra reikalingas, kai yra dantys nusidėvėję, nutrupėję ar nulūžę. Jie gali būti  ir pakeitę savo natūralią spalvą (pageltę arba parudavę) arba tiesiog vizualiai neestetiški (pavyzdžiui, yra atsiradę tarpai tarp dantų). Ši procedūra reikalinga ir tuomet, kai esate patyrę traumas ir dantims reikia atstatymo. Aišku ir prieš tai minėtas ėduonis (kariesas) šaukiasi odontologo paslaugų arba tada, kai dantys suirę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *