Kada ir kokie roletai yra tinkami Jūsų erdvei?

Roletai ne tik uoliai slepia šeimininkų gyvenimą nuo pašalinių akių, bet ir kuo puikiausiai sušildo bei pagyvina bet kurį interjerą, pridengdamos šaltą lango stiklo spindesį. Seniai nesilankiusieji užuolaidų salonuose bus apstulbinti roletų pasirinkimo gausos. Pridengti bei dekoruoti Jūsų langus gali roletai diena naktis (jų audinys surikiuotas paeiliui skaidria ir neskaidria juostomis ir priklausomai nuo juostų prasikeitimo pozicijos, galima reguliuoti šviesos patekimą į patalpą), klasikiniai, bambukiniai, blackout ar specialūs stoglangių roletai, jei gyvenate privačiame name ar kotedže, kuris turi stoglangius. Besirenkančius tokio tipo langų uždangalus į lengvą neviltį varo toks didžiulis galimų audinių pasirinkimas. Iš tokio asortimento išsirinkti yra labai sunku.

Taigi pagrindinė savybė, pagal ką yra skirstomi aprašomi roletai – tai jų skirtingos audinių rūšys. Dažniausiai asortimente rasite tokius:

  • permatomi;
  • nepermatomi, bet pralaidūs šviesai, arba visiškai nepermatomi;
  • blackout.

Išsirinkti Jums tinkamiausius yra lengviausia pagal jų savybes bei namų interjerą. Tarkim, nepralaidūs šviesai roletai mėgiami yra tų, kurie nori visiškos tamsos miegui ar ramiam poilsiui. Jie dažnai aktualūs tampa ir mažus vaikus turinčioms šeimoms, kai mūsų šalyje vasaromis būna pakankamai ilgai šviesu ir tampa sunku vaikus užmigdyti reikiamu laiku. Bet kitiems klientams, ieškantiems roletų vonios kambariui gali būti aktualūs šviesai pralaidūs roletai, nes kambaryje, kuriame prausiatės, šviesos dažniausiai labai trūksta. Tikrai nepergyvenkite, kad iš lauko viskas bus „kaip ant delno“. Netiesa. Jūsų privatumą vonios kambaryje su šviesai pralaidžiais roletais saugos patikimi bei kokybiški gaminiai ir iš lauko bus matomas tik Jūsų neryškus siluetas. Tad galėsite ramiai praustis bei užsiimti kitais asmeniniais reikalais.

Kada ir kodėl rinktis roletus?

Specialistai roletus pataria rinktis tuomet, kai Jūsų būstas yra nedidelės kvadratūros. Savaime suprantama, kad jei kambarys yra nedidelis ir langus uždengsite tiek dieninėmis, tiek ir naktinėmis užuolaidomis, jo plotas tikrai nemažai sumažės. Tad šioje situacijoje roletai būtų idealus pasirinkimas.

Dar vienas argumentas, kodėl roletai yra dažnas pasirinkimas langams dengti – kaina. Tai yra viena iš pigiausių priemonių Jūsų langų pridengimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *