Kaip dažnai reikėtų lankytis veterinarijos klinikoje?

a vet holding a cute pomeranian
Photo by Tima Miroshnichenko on Pexels.com

Kai namuose gyvena šuo, katė, jūros kiaulytė, šeškas, papūga ar bet koks kitas gyvūnėlis, atrodo, kad namuose daugiau emocijų, geros nuotaikos ir linksmybių. Augintiniai tampa mūsų šeimos nariais, todėl jais reikia rūpintis taip pat kaip savo artimaisiais. Gyvūnai retai kada parodo, kad blogai jaučiasi, todėl reikėtų reguliariai lankytis veterinarijos klinikoje ir domėtis, kokios veterinarijos paslaugos turėtų būti atliekamos reguliariai.

Kaip pasirinkti kliniką?

Veterinarijos klinikos pasirinkimas yra labai svarbus. Juk patys labai atsargiai renkamės gydymo įstaigas, visuomet norime lankytis tik pas geriausius srities specialistus, kurie galėtų suteikti profesionalią pagalbą. Lygiai taip pat reikėtų galvoti ir ieškant geriausių veterinarijos paslaugų.

Patikimą veterinarijos klinika bus ta, kurioje dirba profesionalūs specialistai. Rinkitės ne kliniką, kuri yra arčiausiai Jūsų, o tą, kuri yra vertinama klientų ir kurioje dirba geriausi specialistai. Tai užtikrina, kad Jūsų augintiniu bus rūpinamasi tinkamai, ištikus bėdai ar užklupus negalavimams, jie bus teisingai nustatyti ir išgydyti. Tinkamas pasirinkimas užtikrina, kad Jūsų augintis visuomet us patikimose rankose.

Kokie vizitai turėtų būti reguliarūs?

Kartais šeimininkai nežino, kaip dažnai reikėtų lankytis pas veterinarus ir kaip dažnai atvykti į apžiūrą su savo augintiniu. Praktika rodo, kad kai kurie šeimininkai savo augintiniams atlieka per mažai tyrimų, skiria jų sveikatai per mažai dėmesio, todėl pasitaiko atvejų, kai susirūpinama tik tuomet, kai pasireiškia aiškūs ligos simptomai. Deja, uždelsus, ne visuomet pavyksta suteikti augintiniui reikalingą pagalbą. Todėl labai svarbu, kad Jūsų augintinis būtų reguliariai apžiūrimas specialistų, jam laiku būtų padaryti reikalingi sveikatos tyrimai ar atliekamos procedūros.

Kad jums nereikėtų patiems tuo rūpintis, galite pasidomėti veterinarijos klinikos abonementu. Pavyzdžiui, klinika drvet.lt savo klientams siūlo įsigyti abonementus, kurie yra pritaikyti Jūsų augintiniui. Pagal jo amžių abonemente yra parinktas reikalingas tyrimų kiekis ir numatytos svarbios procedūros bei reikalingi skiepai. Įsigiję metinį abonementą, būsite tikri, kad augintiniui bus suteikta visa reikalinga veterinarų priežiūra.

Kada skubėti į kliniką?

Mūsų augintiniai, kaip ir žmonės, gali sunegaluoti, juos gali užklupti įvairios ligos ir susirgimai. Todėl reikėtų nuolat stebėti jų elgesį ir pastebėjus kažką neįprasto, nedelsti ir vykti pas gydytojus veterinarus. Kaip atpažinti, kada jau laikas skubėti pas specialistus? Pavyzdžiui, jeigu pastebite, kad Jūsų katinas ar šuo nerodo Jums dėmesio, neįprastai yra vangus, vengia žmonių ir daug laiko praleidžia pasislėpęs. Taip pat nereikėtų ranka numoti į akivaizdžius simptomus, tokius kaip vėmimas be perstojo, nevalgymas, vandens atsisakymas. Tokiais atvejais reikėtų nelaukti ir vežti augintinį pas specialistus. Ir nebijokite suklysti. Geriau, kad medikai apžiūrėtų augintinį papildomai, nei uždelsti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *