Kaip pasisirinkti tinkamą oro kondicionierių?

Nors karštos vasaros dienos nėra pats geriausias laikas ieškoti oro kondicionieriaus, tai yra, jo paieškas reikėjo vykdyti vėsiuoju metų laiku, tačiau geriau yra vėliau nei niekada. Šiuo metu oro kondicionierių pasiūla rinkoje yra labai plati, tad ne visada paprasta rasti tuos, kurie geriausiai atitinka Jūsų poreikius ir tobulai tinka Jūsų namuose.

Pateiksime kelis aspektus, kurie, tikimės, kad padės Jums greičiau rasti taip gyvenimą lengvinančią įrangą.

Oro kondicionieriaus tipas

Tikriausiai dažnai kyla klausimas, kaip išsirinkti oro kondicionierių? Pirmiausia siūlome skirti dėmesio tipams, kiekvieną jų geriau pažinti, žinoma, tartis su specialistais, kurie prekiauja tokia įranga. Taip greičiau rasite Jums ir Jūsų namams labiausiai tinkamą įrangą.

  • Sieniniai oro kondicionieriai. Jie gali būti montuojami greta lubų arba grindų, viduryje kambario. Žinoma, kad svarbu rasti tinkamą vietą. Tokią iš kurios vėsa optimaliai pasiskirstys po visas patalpas, tačiau nesukels peršalimo pavojaus.
  • Mobilūs oro kondicionieriai. Jie suteikia galimybę įrangos buvimo vietą keisti. Itin mėgstami nuomojamuose būstuose, kadangi nereikia niekur gręžti sienų, o pasibaigus sezonui – jie gali tvarkingai Jūsų laukti iki kitų metų. Juolab, šie oro kondicionieriai kainuoja pigiau.

Galingumas

Renkantis tiek vėsinimo, tiek šildymo įrangą svarbu kuo daugiau dėmesio skirti galingumui. Jis vertinamas pagal tai – kokio dydžio yra namų patalpos, į kurią pusę yra didžiausi namų langai ir t.t. Žinoma, reikia žiūrėti, ir kiek patalpų įranga turės vėsinti.

Galimi režimai

Skirtingi oro kondicionieriai gali „pasigirti“ ir skirtingų režimų kiekiu. Daugelis jų ne tik vėsina patalpas, tačiau taip pat gali ir šildyti, taip pat veikti kaip oro sausintuvas arba itin šiuo metu mėgstami tokie, kurie valo orą, taigi, veikia kaip jonizatoriai.

Energijos efektyvumas

Tai yra įranga, kuri nereikalauja daug elektros, tačiau ir tokiu atveju geriausia rinktis sistemas, kurios veikia tvariai, tai yra, rinktis A++ klasės oro kondicionierius. Daugelis jų turi savaiminę imamos energijos reguliacijos funkciją, kuri leidžia sutaupyti nesate namuose.

Wi-Fi valdymas

Rinkitės išmanius oro kondicionierius, kurie gali būti valdomi nuotoliu. Tai puiki galimybę ne tik mokėti mažiau už kondicionieriaus išlaikymą, tačiau ir džiaugtis didesniu komfortu bei tvarumu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *