Kodėl reikalingas drėgmės surinkėjas statybose?

Namo statyba dažnai yra investicija, apie kurią svajoja daugelis žmonių. Tačiau prieš pradedant džiaugtis naujaisiais namais, svarbu nepamiršti svarbios pastato apdailos dalies – oro sausinimo. Per didelis drėgmės kiekis gali prisidėti prie greitesnio pastato irimo. Sausinimą galima pradėti, kai tik pašalinamos visos drėgnos apdailos medžiagos. Išsinuomoti drėgmės surinkėją – puiki idėja, kuri palengvins visą sausinimo procesą.

Ką reikia turėti omenyje baigus statybas?

Namo sausinimas baigus statybas yra itin svarbus etapas, kurio negalima praleisti. Dažniausiai namo sausinimui reikia dviejų sinergiškai veikiančių veiksnių, t. y. tinkamos temperatūros ir oro srauto, derinio. Taip pat reikėtų pažymėti, kad pernelyg intensyvus oro sausinimas turi tokį pat neigiamą poveikį kaip ir jo neatlikimas. Štai kodėl verta naudoti drėgmės surinkėjais, kuriuos galima išsinuomoti ramirent.lt.

Šildymas kartu su oro vėdinimu yra dažniausiai naudojamas namo džiovinimo būdas baigus statybą. tačiau, norint, kad procesas būtų efektyvesnis, verta naudoti kondensavimo metodą, kuris yra daug efektyvesnis ir ekonomiškesnis.

Pirmasis oro sausinimo etapas yra palyginti greitas, nes jis susijęs su vandens ištraukimu iš gilesnių sienų sluoksnių į paviršių ir greitu jo išgarinimu. Šiuo metu labai svarbu nepersistengti nustatant temperatūrą. Priešingai nei tikėtasi, tai gali gerokai pailginti visą procesą.

Po pirminio pastato džiovinimo, kai drėgmė yra tik paviršiuje, su džiovinimo procesu susijusius parametrus galima šiek tiek padidinti. Visas sausinimo procesas trunka vidutiniškai kelias savaites, jei jis atliekamas tinkamai.

Kodėl verta naudoti profesionalius drėgmės surinkėjus?

  • jie užtikrina atitinkamai aukštą klimato komforto lygį,
  • garantuoja apsaugą nuo korozijos,
  • apsauga nuo kondensato.
  • apsauga nuo apledėjimo,
  • grybelių ir bakterijų atsiradimo prevencija,
  • pagreitina renovacijos ir statybos darbus,
  • medžiagų sukibimo prevencija.

Drėgmės surinkėjas reikalingas, kai oro sąlygos tampa nepalankios ir sausinimo procesas statomame pastate sutrinka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *