Kokie purkštuvai bus geriausias pasirinkimas?

,

Užsiimant žemės ūkiu be šių įrenginių apsieiti būtų pakankamai sudėtinga. Kadangi dabar praktiškai visi augalai yra tiek tręšiami, tiek ir purškiami nuo kenkėjų, norint sulaukti gero jų derliaus. Ir tą žino visi ūkininkai. Tiesa, tokių įrenginių įvairovė taip pat labai didelė, todėl kiekvienas gali pasirinkti jau vadovaudamasis asmeniniais kriterijais. Iš kurių svarbiausias būtų dirbamos žemės plotas. Kuo jis didesnis, tuo atitinkamai ir įrenginys turės būti toks, kuris leistų darbą atlikti kaip įmanoma greičiau bei atitinkamai našiau. Todėl vieno universalaus varianto, kuris tiktų bet kuriam atvejui tikrai nėra. Tuo labiau, kad yra išskiriami ir skirtingi šių įrenginių tipai.

Prikabinamas ar pakabinamas variantas?

Tiek vienas, tiek ir kitas atliks savo funkciją. Tačiau prikabinami purkštuvai praktiškai visuomet turės ženkliai didesnę talpą. Kas leis lengviau ir vienu kartu nupurkšti didesnį žemės plotą. Tiesa, tiek įrenginiai kainuos daugiau ir atitinkamai užims daugiau vietos. Todėl, jeigu turimas žemės sklypas nėra ypatingai didelis, tuomet galima rinktis ir pakabinamą variantą. Su juo viskas dar paprasčiau. Kadangi toks įrenginys montuojamas tiesiai prie traktoriaus ir neužima daug vietos. Tiesa, jo talpa jau nebus tokia didelė. Todėl prieš renkantis reikėtų įsivertinti šiuos aspektus. Be to, yra dar ir savaeigių variantų, kurie skirti dirbti itin dideliuose žemės plotuose. Tačiau dėl didelės savo kainos jie nėra tokie populiarūs.

Ar saugu pirkti naudotą?

Tai labai priklausys nuo konkrečios situacijos bei pardavėjo. Aišku, naudotas daiktas praktiškai niekuomet neprilygs naujam. Todėl turint galimybę tikrai vertėtų rinktis pastarąjį variantą. Tačiau pakankamai dažnai yra parduodami ir jau panaudoti purkštuvai, kurie dar sėkmingai tarnauja ne vienerius metus. Todėl labai daug priklausys ir nuo pardavėjo patikimumo bei pačio gaminio kokybės, naudojimo ypatybių. Tuo labiau, kad šios technikos dalys pakankamai nesunkiai gali būti pakeičiamos, ypač, jeigu nėra kažkokių rimtesnių gedimų. Taigi, iš patikimo pardavėjo ir neypatingai daug naudotą variantą tikrai galima pirkti, dažnu atveju jis turėtų nenuvilti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *