Kuo naudingas kapo dengimas granito plokštėmis?

Aplanko begalinis liūdesys, sievartas bei nerimas mirus artimajam. Gedėjimas vieniems trunka savaitę kitą, kitiems tai tęsiasi keletą mėnesių, o treti net įklimsta į depresijas ir labai labai sunkiai susitaiko su netektimi. Žinoma, tam yra sprendimų ir niekada nebūkite vieni artimo netekties akivaizdoje. Skausmą reikia išgyventi ir tam reikalingas laikas. O laikui bėgant po laidotuvių ant kapo likę vainikai sudžiūna, gėlės išmetamos, žvakės dažniausiai laidojamos ir tenka rūpintis kapavietės sutvarkymu. Gerai, kad šiais laikais yra ne viena įmonė, kuri teikia tokias paslauga ir galime patikėti ne tik fiziškai sunkų kapavietės sutvarkymo darbą patikėti meistrams, bet ir suteikti sau kuo mažiau skausmo, nes jo tikrai neišvengsite, jei nuspręsite patys imtis tvarkymo darbų. Juk be kapo dar bus likusi ir mirusiojo gyvenamoji vieta, daiktai, palikimai ir kiti su juo dalykai. Vien pagalvojus, kad artimo nebėra suspaudžia širdį…

Taigi visų pirma turėsite nuspręsti, kaip norėsite ir galėsite rūpintis kapo priežiūra. Vis daugiau specialistų pataria rinktis patį patikimiausią ir ilgaamžišką sprendimą – tai kapo dengimas granito plokštėmis. Šis būdas yra universalus ir nereikalauja priežiūros. Kapo dengimas granito plokštėmis turi ir daugiau privalumų, tad tikėkimės būsite įtikinti ir Jūs.

  • Labai paprasta priežiūra – Jums tereikės kelis kartus per metus nuvalyti dulkes, nušluoti nukritusius lapus ar spyglius. Tai labai aktualu tiems, kurie neturi galimybių dažnai lankyti bei tvarkyti kapų, sodinti ar prižiūrėti augalus.
  • Neabejotinas ilgaamžiškumas. Nereikia pamiršti, kad šiuolaikinės akmens apdirbimo technologijos dar leidžia ir sustiprinti granito natūralias savybes: atsparumą išoriniam aplinkos poveikiui, tvirtumą bei grožį. Ilgaamžiškumui dar galime priskirti ir plokštės ilgalaikį patvarumą, kuris sukuria natūralią, o tuo pačiu ir labai išskirtinę aplinką.
  • Plokštės gali būti nesunkiai išmontuojamos.
  • Laikui bėgant akmens plokštės puikiai išsaugo pirminę išvaizdą. Granito spalva neblunka, o jo raštų gama yra labai įvairiapusiška.
  • Didelė granito plokščių pasiūla. Jos būna įvairių raštų, tad kitą panašią gali būti sunku surasti. Akmens plokščių raštų gama – tikrai plati, dėl to galima sukurti unikalius vienetinius sprendimus, todėl Jūsų kapavietė bus išskirtinė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *