Masturbacija – sveika?

Seksas yra svarbi daugelio žmonių gyvenimo dalis. Arba bent jau turėtų būti. Kodėl? Kadangi seksas padeda pailsėti tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Visgi, ne visi turi partnerius su kuriais gera mylėtis, o tuo tarpu vienos nakties nuotykiai nėra tokie patrauklūs, kad daugeliui norėtųsi jais mėgautis. Kokia alternatyva? Masturbacija. Tai yra malonumo sau suteikimas, kurio tikrai vertas kiekvienas. Tik svarbiausia – mokėti masturbuotis ir apie tai – šis straipsnis.

Masturbacijos būdai

Dažniausiai masturbacijai yra pasirenkami masturbatoriai, kurie suteikia galimybę maloniai save patenkinti nededant per daug pastangų. Išties, jie yra sukurti taip, kad tiek vyras, tiek moteris pajustų organizmą, tačiau nereikėtų ieškoti kažkokios ypatingos technikos, kuri leidžia pajusti malonumus.

Masturbacija galima keliais būdais, tad kiekvienas renkasi su labiausiai tinkamą.

1.     Moterims dažniausiai siūlomi vibratoriai arba dirbtiniai peniai.

2.     Vyrams siūlomos dirbtiniai moteriški lytiniai organai.

3.     Taip pat galima masturbacija tik savomis rankomis.

4.     Masturbacija – kito žmogaus pagalba, jo rankomis.

5.     Su keliais, kurie šildo, vėsina. Ypač tinka klitorio masturbacijai.

6.     Ir kiti variantai.

Daugeliui tenka išbandyti įvairius metodus, kol randa jiems labiausiai tinkamą, tokį kuris leidžia maksimaliai atsipalaiduoti.

Kodėl malonumas yra būtinas?

Žinoma, kiekvienas žmogus gyvenimo malonumus supranta vis kitaip. Tikrai ne kiekvienam seksas yra toks svarbus ir tuo pačiu toli gražu ne kiekvienam masturbacija atrodo įprasta gyvenimo dalimi. Tačiau vengiant to, kad kelia malonumą – paprasčiausiai kenkiate sau.

Mokslininkai yra įrodę, kad seksas arba masturbacija teigiamai veikia žmogaus psichiką. Ne veltui teigiama, kad masturbuotis turėtų tie, kurie patirti kuo daugiau streso. Paprasčiausiai jiems reikia atsipalaiduoti. Nuo to dažniausiai miego kokybė tampa geresnė, produktyvumas yra didesnis, tad tuo pačiu ir įprastų darbų atlikimas dažniausiai yra našesnis.

Visgi, masturbatoriai ir pati masturbacija bus naudinga ir atneš mūsų minimus privalumus tik tokiu atveju, jeigu žmogus tikrai gerai jausis. Bene tai ir yra pats didžiausias masturbacijos privalumas lyginant su seksu. Nereikia pergyventi, kad kitam žmogui gali kažkas nepatikti. Esate pats sau „likimo kalvis“, tad galite kurtis tokį maloninimo būdą, kuris Jums labiausiai tinka. Ir tuo pačiu, tokiu metu, kai patinka, ir tokioje aplinkoje, kuri jus geriausiai įaudrina. Tik sukūrus sau tinkamas sąlygas – masturbacija bus gera, maloni, tokia, kokios ir norisi.

Kaip pasirinkti?

Masturbatoriai yra labai įvairūs, tad dažnai be patirties ir bandymu sunku nuspręsti, kuris labiausiai tinka. Džiugu, kad šiuo metu juos galima pirkti internetu, tad nereikia akimis susidurti su kitu žmogumi, kuris pasakoja. Viskas daroma nuotoliu, tad bet koks tabu tikrai Jūsų neapsunkins.

Visgi, masturbatoriai tikrai yra labai įvairūs. O kokius verta išbandyti pirmiausiai?

1.     Vyrams ar moterims?

Žinoma, pirmiausia reikia suprasti, kad rinkoje siūlomi masturbatoriai kinta lyčiai, kurie yra skirti. Nors tai nėra taisyklė ir jeigu Jūsų laki fantazija – galite įsigyti tokį, kuris skirtas ne Jūsų lyčiai ir tuo pačiu bandyti iš jo gauti kuo daugiau naudos bei tuo pačiu pajusti kuo daugiau malonumo. Tačiau pasikartosime, kad dažniausiai pasirinkimas prasideda nuo skirto tam tikrai lyčiai.

2.     Kokybė.

Kad ir kokie būtų pasirenkami – taip pat reikia skirti dėmesio ir kokybei. Štai todėl siūlome rinktis tuos, kurie yra parduodami sertifikuotose prekybos vietose. Viskas yra legalu, kokybė žymima ir atitinka ES standartą, tad juos naudoti – saugu.

3.     Vibracija.

Ne tik moterims, tačiau taip pat ir vyrams skirti masturbatoriai gali vibruoti. Tai dažniausiai suteikia daugiau neatrastų potyrių, kurie padeda pajusti pačius didžiausius „O“. Tiesa, kai kurie, kaip pačiam pirmam kartui, tai gali atrodyti per daug drąsu. Taigi, išbandykite tik tai, kas Jums atrodo tinkama, kas nėra per drąsu ir gal kiek kelia nepatogumų. Masturbacija turi būti tik pati maloniausia, o tam reikia gero prietaiso.

4.     Derinimas su lubrikantais.

Tiek vyrams, tiek moterims dažniausiai siūlome rinktis tokius sekso žaisliukus, kurie yra derinami su lubrikantais. Tokiu atveju slydimo bus kur kas daugiau ir tuo pačiu malonumai dažniausiai bus kur kas geresni. Tai ypač gera pagalba tokiu atveju, kai masturbacija Jums vis dar atrodo tabu, tačiau smalsumas nugali. Tokiu atveju dažnai reikia papildomo slydimo.

Tinkama priežiūra

Kad ir kokie masturbatoriai Jums atrodo patys geriausi ir labiausiai tinka – svarbiausia po naudojimo juos tinkamai nuvalyti. Tam siūlome rinktis specialiai tam skirtas valymo priemones, kurios ne tik pašalina nešvarumus, tačiau taip pat ir dezinfekuoja. Ir jokio skirtumo, kad jie bus naudojami tik Jūsų vieno. Tinkamas nuvalymas ir apsauga – būtini, kadangi tik taip po naudojimo bus galima išvengti uždegimų. Tai yra ypač svarbu moterims.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *