Mediniai žaislai greitai pavergia tėvelių bei vaikų širdis, nes tam yra svarių priežasčių

,

Ne tik vaikai, bet ir patys labai greitai pastebime vien tik pasižiūrėję arba pačiupinėję ar net pauostę, kuris daiktas arba produktas yra kokybiškas, o kuris nevertas atverti piniginės ir įsigyti. Šiais, visko kupinais, laikais tai ypač aktualu ir svarbu. Rinkoje egzistuoja tiek daug pasirinkimų. Vieni nori ir stengiasi, kad viskas būtų pagaminta mūsų šalyje iš vietinių medžiagų, kiti, labiau pasidomėję, kas ir kaip yra gaminama, neprieštarauja, kad produktai būtų gaminami ir svečiose šalyse, tik svarbu, kad būtų atitinkamai sertifikuota bei atitiktų visus keliamus reikalavimus. Ypač šie jausmai suaktyvėja, kai susilaukiame vaikų. Tuomet norime ir nuolat ieškome, kad tik maisto produktai būtų kuo sveikesni, vaikas rengtųsi kokybiškais drabužiais, būtų visada apsuptas mūsų meile ir žaistų su kokybiškais žaislais. Pastarąjį kriterijų gali atitikti tiek ir mediniai žaislai, parduodami Monti.lt,  tiek ir iš plastiko pagaminti ar kitų medžiagų: guma, kartonas, ar dar daugelis kitų perdirbamų medžiagų. Daugeliu atveju tikrai ne vien tik medžiaga gali apibrėžti, ar žaislas bus kokybiškas ir ilgai tarnaus, ar sudomins vaiką bei bus naudingas jo lavinimui.

Dėl ko pastaruoju metu taip išpopuliarėjo mediniai žaislai? Visų pirma tai – jie tėvų žvilgsnį dažniausiai pavergia savo išvaizda. Būtent tai – pats pirmutinis ir būtiniausias kriterijus, pagal kurį bus sprendžiama, ar žaislas bus nupirktas, ar jis taip ir gulės parduotuvės lentynoje ir lauks kitų pirkėjų. Vieni mediniai žaislai būna natūralūs ir tik lengvai apdirbti, kiti dažomi viena spalva, kad nebūtų blaškomasi žaidimo metu tarp spalvų gausybės, treti spalvojami pastelinėmis spalvomis, o kiti gamintojai negaili spalvotumo ir juos nudažo pačiomis įvairiausiomis spalvomis. Kadangi šiuo metu labai populiaru vaikų kambarius įrengti su kuo mažiau arba vien tik pastelinėmis spalvomis, tai nebus sunku išrinkti ir padovanoti vaikui tokius medinius žaislus, kurie tiks prie kambario interjero.

Kita priežastis – medinių žaislų malonumas liesti ir jausti rankoje. Kad ir kaip bebūtų, bet joks plastikas, guma ar kita medžiaga nesuteiks to jaukaus jausmo, kai galime liesti ir mėgautis medžio teikiama šiluma, švelnumu ar net kvapu, jeigu žaislas nėra papildomai dažytas arba lakuotas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *