Minimalistiniai vestuviniai žiedai – daugiau, nei madinga

 Daugumos, būsimųjų jaunavedžių pagrindinis tikslas – išskirtiniai vestuviniai žiedai. Visos, būsimos nuotaikos ir jaunikiai nori, kad jų vestuviniai žiedai būtų unikalūs ir priverstų iš susižavėjimo aikčioti visus, vestuvių šventės svečius, gimines, draugus ir artimuosius. Tačiau sąvoką „išskirtinis žiedas“ visi supranta skirtingai. Vieniems, išskirtinis žiedas asocijuojasi su dideliu kiekiu briliantų, deimantų ir kitų, brangių akcentų, kitiems – minimalistinio stiliaus žiedas be jokių papildomų detalių prilygsta unikalumo viršūnei. Modernių, briliantais padabintų vestuvinių žiedų pasirinkimas išties labai didelis, tačiau kaip išsirinkti unikalų, išskirtį žiedą, jeigu esate subtili, santūrumą ir minimalizmą vertinanti asmenybė?

 Visų pirma, nebandykite pakeisti savo skonio, įsitikinimų. Jeigu perlipsite per save ir pasipuošite visiškai jūsų asmenybės neatspindinčiu, paskutines mados tendencijas diktuojančiu vestuviniu žiedu – labai greitai šis papuošalas taps sunkia, ramybės neduodančia našta, o ne brangiu emociškai papuošalu, kuris kasdien priverčia nusišypsoti ir iš naujo mintimis išgyventi laimingiausią, savo gyvenimo dieną. Minimalistiniai žiedai tikrai gali būti netgi labai išskirtiniai vestuviniai žiedai. Minimalistiniai, profesionalių juvelyrikos dirbinių dizainerių žiedai tikrai gali tapti išskirtiniu, daug dėmesio susilaukiančiu meno kūriniu. Tokio tipo žiedai nėra papuošti brangiais akmenimis ar išskirtinėmis detalėmis, tačiau jie turi tik jiems būdingų privalumų. Kokybiškas baltas auksas, didesnis, nei įprastai žiedo plotis – mažos detalės, kurios sėkmingai kuria žiedo unikalumą. Jeigu mėgstate eksperimentuoti, galite pasirinkti minimalistinio stiliaus žiedą pagamintą iš originalių, neįprastų žiedui medžiagų. Vestuvinis žiedas iš meteorito, titano, platinos taps unikaliu papuošalu vien dėl retai naudojamų sudedamųjų žiedo dalių.

 Šiais laikais, išskirtiniai juvelyriniai dirbiniai, vestuviniai žiedai nėra pritaikyti tik brangių blizgučių, deimantų gerbėjams. Unikalų, asmenybę atspindintį juvelyrinį dirbinį gali rasti pati santūriausia ir analogiškai, pati ryškiausia, linkusi į kraštutinumus asmenybė. Ieškant to vienintelio, išskirtinio vestuvinio žiedo, svarbiausia yra nepamiršti, jog šis papuošalus puoš jūsų ranką ilgus metus, gal net visą gyvenimą. Taigi, labai svarbu išsirinkti unikalų, jūsų charakterį, pažiūras ir skonį atitinkantį papuošalą, kuris kasdien suteiks neeilinę galimybę – jaustis pačiu savimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *