Paminklai kapams – kaip išsirinkti ir kiek tai gali kainuoti?

paminklai

Apsilankius kapinėse net galva sukasi nuo paminklų įvairovės. Vieni aukšti ir didingi, kiti – labai mažyčiai ir minimalaus dizaino, treti primenantys tam tikrus objektus, skulptūras bei tikrus meno kūrinius. Kadangi kiekvienas mūsų esame labai individualūs, tai ir mums mirus yra parenkamas pats tinkamiausias pagal asmenybę paminklas.

Jeigu teks ir Jums rinkti artimajam paminklą, tai būkite pasiruošę, kad lauks jų pasirinkimo įvairovė bei gausa. Paminklai kapams yra gaminami labai įvairūs. Gerai, jeigu turite iš anksto susigalvotą mintį bei kūrinio vizualą galvoje arba popieriuje, tuomet juo tereikės pasidalinti su paminklus gaminančiais meistrai, o jeigu net nenutuokiate, ko norėtumėte ir koks akmens variantas būtų tinkamiausias mirusiajam atminti, tuomet Jums mielai pagelbės bei pakonsultuos tie, kuriems paminklų gamyba yra kasdieninis darbas.

Daugelis mėgsta matyti vizualius pasiūlymus, todėl ir renkantis paminklą būsite supažindintas su nuotraukų katalogu, kad būtų lengviau išsirinkti, kokio atminties akmens norėsite. Galbūt rasite patinkantį variantą ir jam tik norėsite papildomai pridėti tam tikrų detalių ar graviruotą portretą su Jūsų norima fotografija arba paveikslu, kuris bus perkeltas ant paminklo. Visuomet turėsite galimybę pasirinkti Jūsų norimą paminklo spalvą bei akmens dydį.

Visas projekto dizaino kūrimas bei derinimas gali užtrukti iki dviejų savaičių, o galutinis rezultatas pateikiamas, kuomet yra atlikti visi reikalingi darbai bei įrengimas, priklausomai nuo jo sudėtingumo. Tai trunka nuo dviejų savaičių iki dviejų mėnesių. Tad visuomet yra patariama tokius darbus planuoti iš anksto, kad būtų pasilikta laiko atsarga nenumatytiems atvejams.

Atrodo, kad viskas skamba gerai ir gražiai, tačiau visiems yra aktualus ir paminklai kainos klausimas. Kiek paminklai kapams gali kainuoti? Niekada nesinori nei permokėti už darbą, nei gauti nekokybišką gaminį. Šiuolaikinės technologijos netgi leidžia pasiskaičiuoti kapavietės įrengimo kaštus pasinaudojant specialia skaičiuokle internetinėje svetainėje. Jums tereikės užpildyti trumpą anketą ir labai greitai sužinosite, kiek gali kainuoti Jūsų norimos įrengti kapavietės medžiagos bei atlikimo darbai. Atsakymas bei kainos pasiūlymas klientui yra pateikiamas per vieną arba dvi darbo dienas. Tinkamai įamžinkite Jums brangių žmonių atminimą kartu su profesionalų pagalba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *