Raypath šluosčių naudojimas: svarbiausios taisyklės

Tinkama namų priežiūra yra neatsiejama nuo priemonių, kurios gali padėti palaikyti švarą namuose. Šiuo metu vis daugiau žmonių chemiją pakeičia ekologinėmis šluostėmis, kurios veikia sausai, tai yra ne tik be chemijos, dažnai ir be vandens.

Tokios universalios ir net dažnai stebuklu vadinamos yra Raypath šluostės. Daugelis jas išbandęs vis pildo kolekciją, kadangi skirtingos valymo priemonės yra skirtos ir labai įvairiems paviršiams.

Svarbiausia, žinoma, jas yra tinkamai naudoti. Žemiau pateiksime esmines taisykles.

  1. Įsigijus šluostes jas pirmiausia reikia aktyvuoti. Tik tokiu atveju valys taip, kaip yra žadama reklamoje. Aktyvavimas reiškia, kad šluostė turi būti išskalbta skalbimo mašinoje. Svarbiausia yra jas plauti ne aukštesnėje nei 60 laipsnių temperatūra ir ne daugiau nei 600 apsukų.
  2. Kai kurias šluostes dažniausiai siūloma prieš skalbiant įdėti į medžiaginį maišelį. Tai dažniausiai yra nurodyta instrukcijoje, tad būtinai laikykitės tokių gairių, kurios yra pateiktos.
  3. Dažniausiai jau po kelių skalbimų šluostė bus pilnai aktyvuota ir ji valys geriau nei pačius pirmus kartus.
  4. Natūralu, kad kartais šluostę reikia išskalbti. Taip yra daroma dėl to, kad būtų pašalinamos dulkės. Geriausia skalbimo metu yra naudoti specialius muiliukus, kurie dažniausiai parduodami tose pačiose prekybos vietose kaip ir šluostės.
  5. Po valymo niekada negalima palikti džiūti šluostės purvinos. Tai sugadins jos funkcionalumą.
  6. Taip pat reikia atminti, kad šluostės negalima džiovinti tiesiais ant radiatorių.
  7. Skalbti šluostę galima ne tik skalbimo mašinoje, tačiau taip pat ir rankomis.
  8. Labai svarbu yra laikytis tų rekomendacijų, kurios yra pateiktos konkrečiai įsigytai šluostei. Jeigu ji bus prižiūrima ne pagal instrukciją, deja, jos tarnavimo laiko tarpas bus kur kas trumpesnis.

Šiuo metu Raypath šluostes galima įsigyti internetu. Tai yra puiki galimybė ne tik sutaupyti daug laiko bei susipažinti su kitų žmonių nuomonėmis apie gaminius, tačiau taip pat ir pamatyti akcijas. Tuomet įsigysite šias universalias šluostes kur kas pigiau, tačiau jų kokybė, tikėtina, kad pranoks Jūsų poreikius. To ir linkime, tad svarbu investuoti į tikrai originalias bei sertifikuotas šluostes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *