Skandinaviško interjero kūrimo taisyklės

Vis dažniau lietuviai savo namuose renkasi Skandinavišką stilių. Nors jis nebėra toks populiarus kaip prieš kelis gerus metus, kai tuomet, atrodo, kad daugelio lietuvių namuose dominavo pilka bei balta spalvos, tačiau kai kurie lieka ištikimi šiam stiliui, kuris net gali būti vadinamas klasika.

Jeigu norite, kad skandinaviškas interjeras tikrai būtų išbaigtas – tokiu atveju siūlome tartis su specialistais, kurie puikiai išmano bet kokio interjero kūrimo taisyklės. Viskas bus taip, kaip Jums patinka, taip, kad namai virstų tobula poilsio erdve.

Daugiau šviesos

Daugeliui šis stilius pirmiausia siejasi su šviesia spalva. Ne veltui lietuviams dažniausiai ir patinka šis dizainas, kadangi jis yra pozityvus, o po ilgų sovietinių metų namuose dažniausiai ir tikimasi, kad bus kuriamas jaukumas ir šiluma. Dažniausiai Skandinaviškas stilius tai labai puikiai perteikia. O kur dar natūralumas, kuris taip pat yra praktiškas. Nereikia galvoti, kad šviesios spalvos yra labai lepios. Tikrai ne. Tai priklauso nuo to – kaip bus kuriami namai ir kokie akcentai juose bus derinami.

Reikia erdvumo

Dažniausiai šio tipo interjeras taip pat yra neatsiejamas ir nuo erdvumo. Tai tikrai nereiškia, kad šiuo stiliumi gali būti rengiamos tik tokios patalpos, kurios yra labai didelės. Tikrai ne. Svarbiausia taisyklė yra erdvumo kūrimas. O tai galima daryti per didelius langus ir greta jiems labiausiai tinkamus uždangalus, taip pat ir per veidrodžius, galiausiai, konkrečių baldų pasirinkimo taisykles. Jas geriausiai išmano profesionalai.

Ekologijos svarba

Taip pat reikia nepamiršti, kad Skandinaviškas interjeras tuo pačiu yra tvarus ir dažniausiai daug dėmesio skiria gamtai, derinamos ne tik jaukios spalvos, tačiau taip pat ir geros kokybės medžiagos, kurios tarnauja daug metų.

Svarbiausia yra kuo mažiau dėmesio skirti madoms ir kurti tokius namus, kurie Jums labiausiai patinka. Juk tam ir yra siūlomos architektų paslaugos. Jų darbas ir yra iki mažiausių smulkmenų suderinus Jūsų poreikius su stiliaus gama – sukurti tobulus namus. Tai yra įmanoma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *