JK sukurti produktai, atkeliavę į Lietuvą

JK
Photo by Mathias Reding on Pexels.com

Savo buityje ir kasdienybėje naudojame tiek daug įvairių elektronikos prietaisų, kad kartais visus suskaičiuoti netgi sunku. Šiandien elektronika supa mus ne tik virtuvėje, bet ir vonioje, svetainėje, netgi miegamajame, Ar žinojote, kokie mūsų kasdien naudojami elektroniniai prietaisai į Lietuvą atkeliauja iš Jungtinės Karalystės?

Plaukų priežiūros įranga

Ypač vertinama elektroninių prietaisų gamintoja, daugeliui puikiai žinomas prekės ženklas „Dyson“, kuris į Lietuvą atkeliavo iš Jungtinės Karalystės. Daugybė „Dyson“ gaminių yra vertinami dėl savo aukštos kokybės ir ilgaamžiškumo. Šio gamintojo plaukų džiovintuvai, tiesintuvai, garbanojimo ir kitokie plaukų priežiūros prietaisai sukurti taip, jog pabandžius šį gamintoją, nesinori naudoti daugiau nieko kito. „Dyson“ prietaisai Lietuvoje parduodami įvairiose elektronikos parduotuvėse ir yra vertinami kaip itin geras pasirinkimas.

Dulkių siurbliai

Iš ten pat į Lietuvą atkeliavo ir rinkoje šiuo metu labai vertinami dulkių siurbliai. „Dyson“ pasiūlė itin klientų gerai vertinamus belaidžius dulkių siurblius, kurie yra tikrai puikus pasirinkimas namams. Tai galingi dulkių siurbliai, kuriems nereikia rozetės, nes jie veikia be laido. Pakraunami dulkių siurbliai gali veikti skirtingais režimais, todėl gali siurbti netgi kilimus ir tai padaryti nepriekaištingai. Skirtingi dulkių siurblių antgaliai leidžia pasirūpinti visų namų švara. Gamintojas siūlo netgi gyvūnams skirtus antgalius, kurie gelbsti prasidėjus šėrimosi sezonui.

Oro drėkintuvai, difuzoriai

Į mūsų namus iš Jungtinės Karalystės taip pat atkeliauja įvairūs oro drėkintuvai ar difuzoriai, kurie pažymėti prekės ženklu „Pure“. Tai puikus sprendimas namams ir biurams. Oro drėkintuvai šiuo metu yra labai populiarus sprendimas dėl jų funkcionalumo bei stilingos išvaizdos. Gamintojai siūlo įvairių formų ir dydžių drėkintuvus, kurie tampa stilinga namų ar biuro dalimi. Šie smulkios elektronikos prietaisai veikia tyliai ir pastaruoju metu yra vis populiaresni. Drėkintuvas veikia įpylus į jį vandenį ir įjungus į elektrą. Be to, orą galite ne tik drėkinti, įlašinus kelis lašelius eterinio aliejaus, namuose paskleisite subtilų aromatą.

Skrudintuvai ir virduliai

Virtuvėje naudojama elektronika taip pat atkeliauja į Lietuva iš kitų šalių. Tie, kas virtuvėje kuria klasikinį ar retro stilių, puikiai žino „Dualit“ prekės ženklą iš JK, kuris pristato išskirtinio dizaino virtuvės elektroninius prietaisus. Stilingi skrudintuvai, virduliai ir kiti smulkios elektronikos prietaisai su šio gamintojo prekės ženklu išsiskiria originalia išvaizda. Tai klasikinio dizaino gaminiai, kurie puikiai tinka įvairių stilių virtuvėse.

Yra ir daugiau smulkių elektronikos prietaisų, kurie atėjo iš Anglijos. Tai Myglo kaitinamojo tabako įrenginiai, Audax garso sistemos, Atessa muzikos grotuvai, Oculus stebėjimo kameros, Vox muzikos prietaisai ir t.t.

Įrašo “JK sukurti produktai, atkeliavę į Lietuvą” komentarų : 1

  1. Alvydas avataras
    Alvydas

    Sveiki, ar prekiaujate stumokliukais/amortizatoriais durelėms.
    Gaila negaliu čia nuotraukos prisegti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *